Працівники ОКВП «Дніпро-Кіровоград» поділились досвідом переходу на міжнародні стандарти фінзвітності

19 квітня 2019

З 01 січня 2018 року, відповідно до чинного законодавства, ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, як підприємство, що здійснює діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення, здійснило перехід на складання фінансової звітності за міжнародними стандартами.

Висвітлення саме цієї теми стало головною метою зустрічі з обміну досвідом між бухгалтерами та економістами підприємства з представниками КП “Житомирводоканал” ЖМР (м. Житомир), КП “Облводоканал” ЗОР (м. Запоріжжя), КП “Міськводоканал” СМР (м. Суми) та КП “Черкасиводоканал” ЧМР (м. Черкаси), що відбулась 18 квітня 2019 року в конференц-залі ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

Для надання роз’яснень та консультації щодо формування балансу за міжнародними стандартами фінансової звітності, проведення інвентаризації активів, експертної оцінки технічного стану об’єктів підприємства та супроводу програмного забезпечення, на зустріч також були запрошенні директори ТОВ “Експертне бюро”, ТОВ “Зеніт”, фірми “Голв-Аудит”.

Отримана інформація допоможе фахівцям водоканалів у проведенні трансформації балансу відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності.