Закон один – для всіх

28 серпня 2019

Днями у Кропивницькому місцевий підприємець звинуватив працівників ОКВП «Дніпро – Кіровоград» у спробі хабарництва, коли почув про штраф за пошкодження пломби на його лічильнику.

Так, 21 серпня працівники Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» проводили планове зняття показників комерційного засобу обліку у підприємця К. Водомірний вузол з лічильником змонтований у водопровідному колодязі, який належить підприємцю К та ним експлуатується, що зафіксовано підписаною обопільно схемою, яка є додатком до Договору.

Діючими Правилами водокористування (п. 5.18) встановлено обов’язок споживачів забезпечувати цілісність засобів обліку, пломб і деталей пломбування та відповідальність за відповідні порушення.

Під час проведеного обстеження працівники водоканалу виявили порушення цілісності опломбування з’єднань водолічильника Sensus-2,5.

Після фіксування порушення (в колодязі) та початку оформлення працівниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» акту в приміщені закладу, підприємець спробував «домовитись на місці», на що отримав категоричну відмову. Тоді підприємець заблокував вихід з кафе, викликав Нацполіцію та звинуватив працівників водоканалу у вимаганні хабаря.

За фактом незаконного їх утримування працівники водоканалу написали відповідну заяву до органів Національної поліції, також дали відповідні пояснення (спростування) про озвучені факти вимагання.

Зважаючи на вищезазначене, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» просить споживачів при виникненні будь-яких підозр на незаконні дії працівників повідомляти службу безпеки підприємства за телефоном (0522) 33-10-70, яка надасть необхідну допомогу у документуванні таких фактів та притягненні винних до відповідальності, в тому числі кримінальної.