Укладено черговий контракт Проектування, постачання та монтаж: "Дніпровська водоочисна станція - Реконструкція"

18 липня 2018

У продовження співпраці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку в рамках "Другого проекту з СП ТОВ “КСМ-ГРУП” - YOUNG IN - HANYANG ENG CO., Ltd. було укладено контракт №KRD-ICB-02 "Проектування, постачання та монтаж: "Дніпровська водоочисна станція - Реконструкція".

Дніпровська водоочисна споруда (ДВС) введена в експлуатацію в 1973 році. В даний час вода, що поступає на споруди, характеризується високою ступеню каламутності та кольоровості, високими концентраціями заліза та аміаку. Процес водопідготовки включає коагуляцію, осадження, швидку фільтрацію та хлорування.

За рахунок кредитних коштів планується провести повну реконструкцію споруд та обладнання водоочисних споруд, а саме здійснити:

 1. Капітальний ремонт резервуарів чистої води а також здійснити заміну насосного обладнання для промивки фільтрів.
 2. Реконструкцію:
  • галереї між відстійниками і фільтрами (будівельні конструкції, трубопроводи, арматура);
  • будівлі фільтрів із спорудами, що знаходяться в ній, устаткуванням і трубопроводами, з автоматизацією роботи фільтрів;
  • споруди повторного використання промивної води;
  • допоміжних споруд (заміна силових трансформаторів та ін.).
 3. Будівництво нової виробничої будівлі, в якій буде розміщено 2 ідентичні лінії очищення води загальною потужністю 100 тис.м3/добу, що включають споруди тонкошарового відстоювання води і змішування з реагентами (хлором, коагулянтом, флокулянтом), споруди коагуляції, флокуляції та знезараження очищеної води з використанням технології амонізації з попередньою механічною очисткою на мікрофільтрах.


Укладено черговий контракт “Проектування, постачання та монтаж:
"Система автоматизації і диспетчеризації"

09 липня 2018

У продовження співпраці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку в рамках "Другого проекту з Consortium UAB “BIS” – Interprojekt GmbH LLC було укладено контракт №KRD-ICB-09 " "Система автоматизації і диспетчеризації".

Цей контракт є фінальним етапом низки контрактів по реконструкції обєктів ОКВП “Дніпро-Кіровоград”. Проект передбачає розробку та впровадження 4 систем:

 • автоматизована система дистанційного диспетчерського контролю технологічних процесів;
 • геоінформаційна система;
 • автоматизована система обліку електроенергії;
 • автоматизована система обліку водоспоживання.

Впровадження зазначених систем надасть змогу підприємству забезпечувати умови для безперебійної та безпечної експлуатації комплексу об'єктів водопідготовки, водопостачання та водовідведення. Сприятиме ефективному та раціональному використанню технологічного обладнання контрольованих об'єктів. У разі виникнення нештатних або аварійних ситуацій, дані системи допоможуть виявляти та інформувати черговий персонал про виникнення відповідних ситуації та мінімізувати час їх усунення.Укладено контракт "Проектування, постачання та монтаж: "Насосні станції водопроводу"

Шановні споживачі! У процесі реалізації проекту співпраці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку в рамках "Другого проекту розвитку міської інфраструктури" 29 травня 2018 року з компанією JV RIKO-IBK "Evrotekhnologiyi" було укладено контракт №KRD-ICB-06 "Проектування, постачання та монтаж: "Насосні станції водопроводу" , оціночною вартістю 7 519 774,48 євро.

Це наступний крок на шляху до покращення та надійності надання вам послуг. Впровадження заходів передбачених контрактом збільшить підвищення ефективності в роботі насосних станцій, зменшить експлуатаційні витрати на електроенергію, ремонтні роботи та закупівлю реагентів.

У рамках даного контракту в 2018 році планується підготовка проектно-кошторисної документації на реконструкцію 10 водопровідних насосних станцій: насосні станції І-го та ІІ-го підйому в місті Світловодську, насосна станція "Олександрія" в місті Олександрія, насосна станція "Знам’янка" в місті Знам’янка, насосна станція "Зона-2А" (Висока сторона), насосна станція "Зона-2Б", насосна станція "Полтавська-I", насосна станція "Полтавська-II", насосна станція "Сегмент", водозабір "Холодні ключі" в місті Кропивницькому.

Реконструкція об`єктів, крім заміни насосного обладнання, включає заміну запірної арматури, електрообладнання, впровадження комплексної автоматизації системи управління технологічним обладнанням за допомогою вимірювального обладнання (лічильників, рівнемірів, датчиків тиску). На водопровідних насосних станціях "Олександрія" та "Знам’янка" буде змонтовано електролізні установки Grundfos призначені для власного виробництва гіпохлориту натрія, який використовується для знезараження води при її транспортуванні.Повідомлення
щодо схвалення субкредитних договорів
від 20.11.2014 року №13010-05/97 та №13010-05/98 (зі змінами)

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №866 від 30 червня 2017 року “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, ОКВП “Дніпро-Кіровоград” оголошує про початок відкритого обговорення питання щодо необхідності схвалення/затвердження субкредитних договорів (зі змінами) від 20.11.2014 року №13010-05/97 та №13010-05/98З

З субкредитними договорами та змінами до них можна ознайомитись за наступним посиланням: Договір субкредитування №1, Договір субкредитування №2, Додаткова угода до договору по субкредитуванню №1, Додаткова угода до договору по субкредитуванню №2.

Рішенням сесії Кіровоградської обласної ради №634 від 06 червня 2014 року та №726 від 27 березня 2015 року надано дозвіл на укладення субкредитних договорів з Міністерством фінансів України.

Пропозиції та зауваження, в письмовому вигляді, приймаються до 25 серпня 2017 року за адресою: м. Кропивницький, вул. Соборна 19а, каб 101.

Відкрите обговорення (відкриті слухання) схвалення/затвердження субкредитних договорів від 20.11.2014 року №13010-05/97 та №13010-05/98 відбудеться за місцем надання послуг ліцензіатом 29 серпня 2017 року о 13:00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка, 3а, конференц-зал адміністративного корпусу.

Обґрунтування щодо необхідності схвалення/затвердження субкредитних договорів від 20.11.2014 року №13010-05/97 та №13010-05/98 (зі змінами)Громадські обговорення

В рамках підготовки проекту Світового Банку «Розвиток міської інфраструктури 2» були розроблені Основні засади екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення у містах Харків, Кропивницький, Краматорськ, Тернопіль, Житомир, Київ, Коломия та Донецьк (ОЗЕСО), та Рамковий документ про політику переселення.

Проекти вищезазначених документів були розміщені на вебсайті ОКВП “Дніпро-Кіровоград” та Кіровоградської обласної ради з 15 січня по 17 лютого 2014 року для громадського обговорення. За результатами громадського обговорення Мінрегіоном України були підготовлені та погоджені зі Світовим Банком остаточні версії “Основних засад екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення” та “Рамкового документу про політику переселення”.

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” розміщує для ознайомлення та використання в роботі під час реалізації другої фази проекту остаточні версії Основних засад екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення та Рамковий документ про політику переселення.

На базі даних документів, відповідно до вимог Світового Банку, для подальшої реалізації проекту в нашому місті, ОКВП “Дніпро-Кіровоград” при підтримці Кіровоградської обласної ради та Мінрегіон України буде розробляти План екологічного та соціального управління для впровадження заходів у сфері водопостачання та водовідведення у в містах Кропивницький, Знам’янка, Олександрія та Світловодськ.

Основні засади з екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення у містах Харків, Кропивницький, Краматорськ, Тернопіль, Житомир, Київ, Коломия та Донецьк ;

Рамковий документ про політику переселення.