В ОКВП «Дніпро – Кіровоград» запрацював «телефон довіри» (ПЕРЕЛІК ВИПАДКІВ)

22 лютого 2022

Служба внутрішньої безпеки ОКВП «Дніпро – Кіровоград» з 18 лютого запровадила роботу «телефону довіри» для споживачів, на який можна повідомити про некоректну поведінку чи дії працівників підприємства, а також про будь-чиї незаконні дії, які можуть завдати ОКВП збитків.

За номером (0522) 27-72-60 потрібно дзвонити у таких випадках:

В свою чергу, з огляду на ситуацію, яка складається в інформаційному просторі щодо ескалації конфлікту на сході України, ОКВП «Дніпро – Кіровоград» посилить роботу з працівниками підприємства щодо забезпечення етичного і толерантного відношення до споживачів, проведе додаткові роз’ясненння щодо обов’язків контролерів, їхніх прав та взаємовідносин зі споживачами.

Також з метою уникнення випадів шахрайства чи зловживань буде запроваджена обов’язкова система ідентифікації працівників ОКВП "Дніпро-Кіровоград" (контролерів), яка буде зрозумілою споживачеві.

«Телефон довіри» працює з 8:00 по 17:00 щоденно, крім вихідних.

Наголошуємо, що ОКВП “Дніпро-Кіровоград” надає послуги відповідно до прейскурантів послуг, затверджених наказами по підприємству. ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ

Замовник послуг зобов’язаний сплачувати надання послуг відповідно до Порядку замовлення послуг на розрахунковий рахунок підприємства. Жодних готівкових операцій з представниками підприємства НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

У разі виникнення ситуації щодо додаткової оплати працівнику підприємства, просимо звертатись на “Телефон довіри” ОКВП “Дніпро-Кіровоград” за номером (0522) 27 72 60.