В ОКВП «Дніпро – Кіровоград» відбулися відкриті обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 рік

10 червня 2020

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.06.2017 р. №866 (зі змінами) сьогодні, 10 червня, у Кропивницькому відбулися відкриті обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро – Кіровоград» на 2021 рік.

Оскільки загальнодержавні карантинні заходи ще не зняті в повному обсязі та діє заборона на проведення масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, обговорення відбулися в онлайн-режимі. Пропозиції та зауваження щодо пропонованих тарифів приймалися до 17:00 8 червня.

Розрахункові тарифи, які подаються на розгляд до НКРЕКП, передбачають зниження вартості водопостачання на 3,2 відсотка, та збільшення вартості водовідведення – на 4 відсотки. Розмір тарифів на водопостачання пропонується 20,58 гривні, на водовідведення 17,03 гривні, що в сумі становитиме 37 гривень 61 копійку.

На обговоренні були присутні генеральний директор ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Роман Ілик, директор департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської ОДА Ольга Довжук, начальник управління майном виконавчого апарату Кіровоградської облради Андрій Шепель, головний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Кіровоградській області Олег Тарасенко, а також заступник генерального директора Жанна Гладка, начальник фінансово-економічної служби Ольга Шибакіна, начальник юридичної служби Олександр Слюсар.

У визначений строк на адресу підприємства надійшло 4 листи із зауваженнями та пропозиціями, які долучені до протоколу обговорення. Для участі у обговореннях по Скайпу (для цього потрібно було завчасно реєструватися, інформація про це була опублікована на офіційному сайті підприємства) було заявлено дві особи, проте на зв’язок в ході обговорень вони не вийшли.

Протокол обговорень з отриманими зауваженнями буде направлено до НКРЕКП. Із розрахунками тарифу можна ознайомитися тут: https://dnipro-kirovograd.com.ua/inf_tarif_2021.