У Кропивницькому замінюють більше 2 км водопровідної труби на пластикову (ФОТО)

26 березня 2021

Роботи із заміни трубопроводу водопостачання на вулиці Вокзальній у Кропивницькому розпочалися 24 травня. З 22 травня велися підготовчі роботи, два дні тому розпочалася активна фаза.

У стару трубу протягують нову, пластикову. Вже замінили 260 метрів труби з місця розкопування (неподалік від рогу Вокзальної та Шатіла) у бік Дендропарку. Далі трубу замінюватимуть вже у бік Ковалівки, а завершиться новий трубопровід на вулиці Юрія Олефіренка (Фрунзе).

Роботи виконує ОКВП «Дніпро – Кіровоград» власними силами – раніше зварювальники Кропивницького ВКГ пройшли спеціальне навчання, що дозволяє паяти частини пластикових труб без залучення підрядної організації. Крім того, замість однієї бригади, яка займається цим об’єктом, залучили ще одну. Це дозволяє працювати позмінно – допоки триває світловий день, тому графіки виконання робіт навіть трохи випереджуються.

На заміну трубопроводу витратять до 18 мільйонів гривень. Це спільні кошти міського бюджету та коштів ОКВП «Дніпро – Кіровоград». Загальна протяжність частини водогону через Вокзальну, яка потребує заміни – 2150 метрів. При цьому відключень абонентів від водопостачання не буде.

Більше про те, чому водопровідну мережу замінюють саме тут, читайте за цим посилання.