У Кропивницькому завершено переоснащення трьох насосних станцій. Результат – економія електроенергії майже на 200 тис. грн в рік

22 лютого 2021

У Кропивницькому в результаті технічного переоснащення водопровідних насосних станцій ОКВП «Дніпро – Кіровоград» – «Васнєцова», «Сегмент» і «Полтавська» – вдалося зменшити витрати електроенергії на 30 відсотків на кожній, що дало економію коштів майже в 200 тисяч гривень на рік.

29 травня 2018 року ОКВП «Дніпро-Кіровоград» в рамках впровадження «Другого проекту розвитку міської інфраструктури» підписало контракт «Реконструкція водопровідних насосних станцій. Проектування, постачання, монтаж установок» зі спільним підприємством Ріко.Д.о.о. – ТОВ «ІБК» Євротехнології».

Контракт передбачав виконання технічного переоснащення водопровідних насосних станцій за кредитні кошти Світового банку.

Водопровідна насосна станція «Васнєцова»:

Призначена для підвищення тиску і забезпечення питною водою будинків по:

В результаті виконаного технічного переоснащення електроспоживання водопровідної насосної станції «Васнєцова» зменшилось на 30 %.

Зменшення витрат електроенергії становить 2,0 тис. кВт в місяць, в річному виразі – 24,0 тис. кВт, що дозволило підприємству зменшити місячні витрати на електроенергію майже на 79,2 тис. грн. в рік.

Водопровідна насосна станція «Полтавська»

Призначена для підвищення тиску і забезпечення питною водою багатоповерхівок по:

В результаті виконаного технічного переоснащення електроспоживання водопровідної насосної станції «Полтавська» зменшилось на 30 %.

Зменшення витрат електроенергії становить 1,82 тис. кВт в місяць, в річному виразі – 22,0 тис. кВт, що дозволило підприємству зменшити місячні витрати на електроенергію на майже 72,6 тис. грн. в рік.

Водопровідна насосна станція «Сегмент»

Призначена для підвищення тиску і забезпечення питною водою багатоповерхівок по

В результаті виконаного технічного переоснащення електроспоживання водопровідної насосної станції «Сегмент» зменшилось на 20 %.

Зменшення витрат електроенергії становить 0,86 тис. кВт в місяць, в річному виразі приблизно 10,0 тис. кВт, що дозволило підприємству зменшити місячні витрати на електроенергію майже на 33,0 тис. грн. в рік.

Загалом технічне переоснащення трьох водопровідних насосних станцій дає економію коштів близько 185 тис. грн. в рік.