У Кропивницькому замінюють аварійну трубу від ДЮЦу до Набережної (ФОТО)

12 травня 2021

Кропивницьке водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП «Дніпро – Кіровоград» проводить заміну частини трубопроводу від Набережної до дитячо-юнацького центру в Кропивницькому.

Труба була прокладена ще у 1987 році. Оскільки вона зроблена із сталі, строк її експлуатації вже майже два десятиліття як вийшов. Пориви на ній траплялися часто – по 2-3 рази на місяць. Навіть зараз – на момент ремонту – на цій ділянці існували 4 витоки (це на поверхню, скільки прихованих – невідомо). Робити тимчасовий ремонт вже не було сенсу, тому було прийняте рішення замінити цю ділянку повністю.

Сьогодні роботи із санації трубопроводу розпочали. У стару трубу протягнуть нову пластикову діаметром 90 мм. Всього – 250 метрів. Виробник дає на матеріал гарантію у щонайменше 50 років.

Роботи проводяться силами і коштами ОКВП «Дніпро – Кіровоград». Сьогодні протягнуть трубу, завтра зроблять переврізки, замінять два пожежні гідранти і завтра увечері водопостачання відновлять.

Після заміни цієї ділянки буде надійне водопостачання житлового масиву на вулиці Шульгіних, проспекту Винниченка, 17, школи №4, ДЮЦу та провулку Банному.