У Кропивницькому замінили найпроблемнішу ділянку центрального водопроводу (ФОТО)

4 січня 2021

У Кропивницькому завершився ремонт мережі водопостачання на вулиці Пашутінській. Це – ділянка водогону «Центральний», і вона вже давно набула значного зносу. Тут часто виникали аварійні ситуації.

Водовід «Центральний» заходить від арки, далі на Набережну, парк Пушкіна, тоді від «жилснабу» і «складів Брайченка» до «АТБ», вулиць Преображенської, Пашутінської – ці ділянки вже замінили. Команда «КСМ-груп» за кошти Світового банку вже замінила близько 4 кілометрів цього водопроводу.

Ділянка на вулиці Пашутінській була найскладнішою, бо тут найнижча точка і, відповідно, найвищий тиск в мережі. До того ж, на ній побудований центральний ринок. Були зауваження щодо будівництва і діяльності ринку, тому місто вирішило профінансувати закупівлю матеріалів.

З міського бюджету виділили близько 300 тисяч гривень на матеріали на новий трубопровід, а ОКВП «Дніпро – Кіровоград» власними силами виконало роботи на таку ж суму. Водопостачання не припинялося – практично всіх абонентів перепідключили до іншої мережі, тому незручностей через це вони не відчували.

Ще однією ділянкою, яка потребує заміни, є частина водогону «Центральний» біля обласної податкової. Вище вже прокладений чавунний трубопровід – поки що він витримує і там не так часто стаються пориви.