У Кропивницькому представили реалізовані заходи для покращення якості послуг «Дніпро – Кіровоград» (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

6 липня 2021

У Кропивницькій міській раді представили заходи з покращення системи та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в обласному центрі, які були реалізовані або тривають. Місто є основним споживачем послуг водопостачання, які надає «Дніпро – Кіровоград».

Так, за рахунок кредитних коштів та коштів підприємства в 2018-2021 роках виконані роботи по заміні частин водогонів та каналізаційних колекторів. За цей період виконано заміну 540 м каналізаційних мереж, 5160 м вуличних водопровідних мереж та вводів в багатоквартирні житлові будинки, замінено та відремонтовано 305 засувок, замінено 83 та відремонтовано 67 пожежних гідрантів.

Також Кропивницьке ВКГ придбало колісний екскаватор, 3 екскаватори-навантажувачі атокран, каналопромивочну машину, 4 вакуумні машини, 5 вантажопасажирських автомобілів, 2 мікроавтобуси, вантажопасажирський автомобіль (суцільнометалевий фургон) – електротехнічну лабораторію, вантажопасажирський автомобіль – діагностичну лабораторію водопостачання, сідловий тягач, напівпричіп.

У Кропивницькому водопpовідно-каналізаційному господаpстві ОКВП «Дніпpо – Кіpовогpад» капітально відpемонтували пpиміщення абонвідділу, що знаходиться на вул. Івана Похитонова (колишня Pадянська), 1-а.

В 2019-2020 роках за кошти Світового банку виконано реконструкцію водогону, який був побудований в 1977 році. Проведено санацію водогону із сталевих труб Д-900-800 мм на поліетиленові Д-500мм довжиною 3295 м від пам’ятника «Катюші» по вул. Лєрмонтова, вул. Желябова, вул. Є.Чикаленка до пров. Училищного.

За кошти Світового банку та власними силами підприємства замінено 2614 м водогону Д-600 мм «Центральний» по вул. Ельворті, вул. Кавалерійській, пров. Водостічному, набережній р. Інгул від Козачого острова до вул. Острівської на поліетиленовий Д-400 мм. На ділянку водогону по вул. Пашутінській від вул. Преображенська до вул. Покровська трубопровід Д-300 мм 165 м було придбано за кошти міського бюджету.

В 2021 році замінили ділянку сталевого аварійного водогону діаметром 400мм шляхом протягування в існуючий трубопровід поліетиленових труб діаметром 200 мм довжиною 507 м від ВНС «Зона-ІІб» по вул. Короленка, вул. Леваневського та територією школи-інтернату. Водогін експлуатувався близько 50 років.

Замінено ділянку сталевого водопроводу діаметром 300мм шляхом протягування в існуючий трубопровід поліетиленових труб діаметром 90 мм довжиною 247 м по вул. Шульгіних від Набережної р. Інгул до школи №4.

Протягом 2020-2021 року по вул. Ялтинській замінено найбільш аварійні ділянки сталевого водопроводу Д-200 мм (286 метрів). Водогін побудований у 1974 році, термін його експлуатації вже давно сплив.

В 2020 році виконано будівництво перетинки між водогоном Д-1200мм від майданчика РЧВ «Зони-І» до ВНС «Зона-ІІа» та водопроводом Д-100 мм по вул. Роздільній із поліетиленових труб Д-160 мм довжиною 1286 м, що дало можливість покращити водопостачання мікрорайону Стара Балашівка.

На початку 2021 року замінено аварійну ділянку каналізаційного колектора Д-900 мм по вул. Кропивницького від вул. В.Чміленка до вул. Т.Карпи на каналізаційний поліетиленовий трубопровід Д-750 мм довжиною 48 м. Колектор був побудований ще в 1977 році.

В 2021 році виконана санація аварійного каналізаційного колектора із залізобетонних труб Д-500 мм по вул. Волкова від вул. Родникової до гаражного кооператива, який проходить по естакаді біля ставка на поліетиленові Д-300мм довжиною 159 м

У Кропивницькому в результаті технічного переоснащення водопровідних насосних станцій ОКВП «Дніпро – Кіровоград» – «Васнєцова», «Сегмент» і «Полтавська» – вдалося зменшити витрати електроенергії на 30 відсотків на кожній, що дало економію коштів майже в 200 тисяч гривень на рік. В даний час ведеться реконструкція ВНС «Зона-ІІа».

Виконання технічного переоснащення водопровідних насосних станцій здійснено за кредитні кошти Світового банку.

На майданчику резервуарів чистої води «Зона-І» ОКВП «Дніпро – Кіровоград» запустило власний міні-завод з виготовлення реагенту для очистки води.

Придбано сучасне обладнання, яке необхідно для визначення санітарно-токсикологічних показників, здійснення санітарно-бактеріологічного контролю відповідно до «Державних санітарних норм і правил» 2.2.4-171-10.

В рамках контракту Світового банку «Реконструкція та розвиток каналізаційних насосних станцій» у Кропивницькому виконуються роботи по заміні обладнання на каналізаційних насосних станціях (КНС). В даний час виконуються роботи по реконструкції всіх каналізаційних насосних станцій в місті Кропивницькому

Наразі ОКВП «Дніпро – Кіровоград» замінює насосне обладнання на водозаборі «Холодні ключі». Вода звідси подається споживачам селища Гірничого, Арнаутового – майже 4 тисячі споживачам Кропивницького.

Також тривають роботи по реконструкції сталевого водогону діаметром 600-800 мм на поліетиленовий діаметром 400мм по вул. Вокзальній від вул. Євгена Тельнова до ринку «Босфор».

Детальнішу інформацію щодо заходів з покращення якості послуг Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро – Кіровоград» можна переглянути у прикріпленому файлі.

Презентація