Оплата праці та соціально-побутове забезпечення керівника

За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівнику нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

Премія не виплачується у випадках, передбачених законодавством, порушення фінансової та трудової дисциплін, несвоєчасного подання звітності, у разі нанесення збитків Підприємству неправильними діями Керівника.

Крім того, Керівнику може виплачуватися:

Додаткові виплати Керівнику не нараховуються в разі відсутності необхідних для їх виплати коштів, наявності нещасного випадку зі смертельним наслідком, та в інших випадках згідно з чинним законодавством України.

Заробітна плата Керівнику за відпрацьований місяць виплачується разом із виплатою заробітної плати усім іншим працівникам за відпрацьований період.

Керівнику надається щорічна відпустка, тривалість якої визначається відповідно до чинного законодавства України. Оплата відпустки проводиться, виходячи з її середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. На час відпустки Керівника його обов’язки покладаються на відповідальну особу відповідно до встановленого порядку.

Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та завершення, поділу її на частини) за попереднім погодженням з обласною радою.