Оприлюднюється проект постанови щодо схвалення
Інвестиційної програми ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на 2017 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 28 вересня 2017 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на 2017 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на 2017 рік» за місцем надання послуг Обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на 2017 рік та обгрунтувальними матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 27 жовтня 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-18.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП « Про схвалення Інвестиційної програми Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на 2017 рік» відбудеться 30 жовтня 2017 року о 10:00 в актовій залі приміщення Кіровоградського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за адресою: вул. Озерна балка, 3-а, м. Кропивницький.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 27 жовтня 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Кіровоградській області, вул. Жовтневої Революції, 72, Кіровоград, 25030, e-mail: energo.kr@newline.net.ua, а копії investvoda@gmail.com.