«Дніпро – Кіровоград» роз’яснює нюанси оплати за повірку лічильників

ОКВП «Дніпро – Кіровоград» роз’яснює абонентам, що входить до переліку безкоштовних послуг під час демонтажу-монтажу приладів обліку холодної води, а що – ні.

З 1 січня 2016 року вступила в силу Постанова Кабінету міністрів України №474, згідно пункту 6 якої повірка лічильника, демонтаж, транспортування та його монтаж здійснюється за рахунок виконавця послуг, тобто, ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

ОКВП «Дніпро – Кіровоград» зобов’язаний заздалегідь – за один місяць – повідомити абоненту документом встановленого зразка (під особистий підпис або поштовим відправленням) дату проведення демонтажу. Абонент повинен в цей день надати доступ до вузла обліку води.

На період повірки водолічильника абонента встановлюється тимчасовий повірений прилад обліку, який є власністю ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Підприємство надає всі послуги з демонтажу, монтажу та повірці лічильників безкоштовно. При демонтажу та монтажу співробітник ОКВП «Дніпро – Кіровоград» замінює прокладки на нові, силіконові, проводить пломбування також безкоштовно.

Стосовно комунікацій, то вони належать абоненту. Співробітники ОКВП «Дніпро – Кіровоград» не виконують заміну штуцерів (перехідних трубок), кранів, вводів, стояків. Щоб абонент міг самотужки замінити їх, він має право звернутися до співробітника ОКВП «Дніпро – Кіровоград» безпосередньо в своїй оселі з проханням не встановлювати тимчасовий лічильник, що фіксується у відповідному акті. З моменту демонтажу до моменту монтажу – в середньому 5 діб – абонент при розпломбованому та демонтованому лічильнику має можливість здійснити ремонт своїх мереж самотужки або за допомогою працівників ОСББ, ЖЕКів, КРЕПів тощо.

Згідно тарифу, планова повірка демонтаж та монтаж лічильників здійснюється безкоштовно, якщо ж абоненту необхідно розпломбувати-запломбувати або повірити лічильник позапланово, то ця послуга надається абоненту платно.

Під час візиту співробітника ОКВП «Дніпро – Кіровоград» абонент повинен перевірити його робоче посвідчення та з будь-яких незрозумілих питань звернутися до служби з ремонту та повірки приладів обліку води КВКГ ОКВП «Дніпро – Кіровоград» за номером (0522) 22-96-30.