Постачання електричної енергії

Комунальне підприємство ОКВП «Дніпро-Кіровоград» інформує про початок роботи, з метою  отримання ліцензії з постачання електричної енергії, відповіднодо  Постанови від 27.12.2017 року № 1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу».

Інформуємо також, що у разі отримані зазначеної ліцензії, маємо намір пропонувати постачання електроенергії споживачу (ПЕС), тобто можемо в індивідуальному порядку встановлювати ціну і умови поставки електроенергії. При цьому ПЕС закуповуєелектроенергію безпосередньо у ДП «Енергоринок» відповідно до договору.

Переваги при роботі з ПЕС

При роботі з ПЕС підприємство-споживач електроенергії може отримати ряд значних переваг:

 1. При укладанні договору на поставку електроенергії тарифи обговорюються в індивідуальному порядку. Умови оплати електроенергії також визначаються в процесі укладення договору. Підприємство не обмежується в обсягах споживання. Таким чином, замовник може використовувати ту кількість електричної енергії, яка йому необхідна.
 2. Граничні значення дозволеної потужності в часи контролю максимального навантаження на об’єктах споживача встановлюється на рівні приєднаної потужності.
 3. Можливе оперативне коригування заявлених обсягів споживання, як протягом року, так і протягом місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів.
 4. Тобтоспоживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому об’ємах (але не перевищує технічних можливостей електроприймаючого обладнання).
 5. Існує можливість коригування обсягів електроенергії. Покупець може змінювати не тільки річні обсяги, але навіть і обсяги протягом поточного місяця. Ці оперативні заходи особливо важливі для підприємств, у яких споживання схильне до значних коливань.
 6. Треба мати на увазі, що при роботі з ПЕС підприємство-споживач укладає договір на розподілз ПрАТ «КОЕ». Наявність договору необхідна, так як ПрАТ «КОЕ»  є організацією, що транспортує електроенергію по своїх мережах, придбану у ДП «Енергоринок», її транспортування до кінцевого покупця відбувається по мережах ПрАТ «КОЕ».

При роботі з ОКВП «Дніпро-Кіровоград»  Ваше підприємство отримає додаткові сервіси:

 1. Ми сприяємо в комунікаціях Вашого підприємства з ПрАТ «КОЕ».
 2. Готуємо сумісно повний пакет документів для закриття місяця постачання.
 3. Ви зможете отримати юридичну консультацію при вирішенні суперечливих моментів в сфері постачання електроенергії.
 4. За підприємством-споживачем електроенергії закріплюється  менеджер.
 5. Ми працюємо так, щоб нашим клієнтам було максимально вигідно і зручно.

Перехід на адресну поставку електроенергії ОКВП «Дніпро-Кіровоград»  включає наступні етапи:

 1. Укладення споживачем договору постачання електричної енергії з ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
 2. Укладення договору на розподіл (передачу) електричної енергії з оператором системи розподілу (ПрАТ «КОЕ» ).
 3. Надання заповнених і завірених печаткою підприємства наступних документів:

Договір про постачання електричної енергії споживачу

Згідно з п. 3.2.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Електропостачальник може відмовити споживачу в укладенні договору, якщо об’єкт споживача не відповідає критеріям, зазначеним в обраній комерційній пропозиції.

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин в частині постачання електричної енергії для нових споживачів:

Примірний договір про постачання електричної енергії споживачу;

Комерційна пропозиція № 1;

Заява-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу.

У своїй роботі ОКВП  «Дніпро-Кіровоград» керується наступними нормативно-правовими актами:

Загальне законодавство:

Закони з постачання електричної енергії:

Контакти

Юридична адреса (для кореспонденції):25009, м. Кропивницький, вул. Соборна,19а
Адреса офісу по обслуговуванню споживачів:25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 19а
Телефони для звернення споживачів:(0522) 33-11-26 (служба головного енергетика),(0522) 33-07-94 (приймальня).
E-mail:zv@dnipro-kirovograd.com.ua (загальний відділ),sge@dnipro-kirovograd.cim.ua (служба головного енергетика)
Телефони кол-центру:(0522) 368-368, (050) 488-86-91, (050) 488-86-92, (050) 424-65-00, (067) 414-41-74 (Понеділок-Неділя з 8:00 до 20:00, щоденно)
Адреса кол-центру:м. Кропивницький, вул. Соборна, 19а, каб. 103 (Понеділок-Неділя з 8:00 до 20:00, щоденно)

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів, відповідно до чинного законодавства. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.

У випадку недосягнення згоди шляхом переговорівспоживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор), відповідно до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», та/або передати спір на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

Якщо у вас виникли питання до фахівцівабо ви хочете надіслати скаргу/претензію чи повідомити про загрозу енергобезпеки, будь ласка, ви можете зв'язатися з нами за контактними адресами або заповнивши форму.