Пільги та субсидії

Пільги

З метою забезпечення інформативності та прискорення питання надання пільг сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції, війсковослужбовцям та пораненим учасникам АТО, повідомляємо про їх соціальні гарантії.

Про статус члена сім'ї загиблого

Про статус учасника бойових дійСубсидії

До відома абонентів ОКВП “Дніпро-Кіровоград”!

11 лютого 2019

Згідно з постановою Кабміну №62 від 6 лютого 2019 року житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

Переглянути повний текст...Удосканалений порядок надання субсидій

Субсидія є безповоротною і її отримання не пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

Якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого теплопостачання та населення для обігріву приміщень використовує побутові електроприлади, то для розрахунку субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи користування електро-постачанням для індивідуального опалення.

Переглянути повний текст...Інформуємо, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Ми надаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення.

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua


Департамент соціального захисту населення Кіровоградської ОДА

25022, м. Кропивницький, вул. В. Чорновола, 38

0(522)222844

dopomoga_kir@ukr.net

Управління соціального захисту населення:

Бланки

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (MS Word) (PDF)

Заява про призначення житлової субсидії (MS Word) (PDF)

Додаткові матеріали

Інструкція про заповнення заяви та декларації (PDF)

Постанова КМУ № 106 (PDF)

Постанова КМУ № 409 (PDF)

Калькулятор для орієнтовного розрахунку розміру субсидії