ОКВП «Дніпро – Кіровоград» виконує роботи із реконструкції водопровідних насосних станцій (ФОТО)

9 жовтня 2020

На ОКВП «Дніпро – Кіровоград» завершили черговий етап запланованих робіт з реконструкції на водопровідних насосних станціях.

Відповідно до контракту підрядники «Riko d.o.o» та ТОВ «ІБК Євротехнології» провели заміну та монтаж запірної арматури на водопровідних насосних станціях та монтаж сучасного енергоефективного насосного обладнання, придбаного за рахунок кредитних коштів Світового банку.

У Знам’янці, Олександрії та Світловодську завершили роботи на насосних станціях, ремонт запірної арматури, врізали манометри та датчики на витратоміри. Завершили роботи по демонтажу старих та монтажу нових засувок.

Здійснювалися ремонтні роботи і на мережах. У Знам’янці замінили засувку діаметром 400мм на мережі Знам’янського ВКГ на вулиці Харківській. Також замінили таку ж засувку на вулиці Ярослава Мудрого. Всього до участі в вищезазначених роботах залучені близько двох десятків працівників.

В Олександрії завершили всі заплановані ремонтні роботи на каналізаційних насосних станціях. Паралельно в місті замінили засувку діаметром 100 мм на вулиці Сакко і Ванцетті, відремонтували засувки на вулиці Кременчуцькій, реконструювали засувку на Криворізькому шосе.

В Світловодську на водопровідній насосній станції (ВНС) І-го підйому демонтували та відглушили дренажні трубопроводи. Провели ремонт всмоктувальних і напірних засувок та на перемичці в одній із камер. Провели монтаж трубопроводу власних потреб та ремонт обертової сітки. Відбулася чистка фільтрів та ремонт засувок на охолодження.

На ВНС ІІ-го підйому відбувся ремонт скидної засувки на ІІ нитці водогону насосної станції та зробили чистку датчиків (вхід на споруди та вихід НС). Також провели ремонт засувок.

Також встановили засувку діаметром 100мм та замінили трубопровід діаметром 100мм по вул. Приморській,74. Відремонтували засувку діаметром 600мм по вул. Приморській – вул. Михайла Грушевського. Виконали ремонт засувок діаметром 149мм та діаметром 249мм по вул. Михайла Грушевського, 37. Виконали ремонт скидної засувки діаметром 149мм по вул. Приморській,72. Виконали зварювальні роботи на трубопроводі діаметром 100мм по вул. Новій.

У Кропивницькому працівники водопровідно-каналізаційного господарства проводили роботи із перепідключення новозбудованих мереж по проспекту Університетському, біля водопровідної насосної станції «Зона 2А», відремонтували засувки діаметрами 400мм та 600мм по Олександрійському шосе біля «Катюші».

Відремонтували стикове з’єднання на водогоні діаметрі 600мм по проспекту Університетському, 21. Замінили пожежний гідрант по вул. Джерельній, 79 (всього замінили гідрантів за 2 дні 10 штук).