ОКВП “Дніпро – Кіровоград» підготується до нештатних ситуацій у зв’язку з російською агресією

23 лютого 2022

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро – Кіровоград», яке має у відомстві стратегічні об’єкти для забезпечення водою та відводом стоків жителів Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та селища Смоліне, підготується до нештатних ситуацій у зв’язку з російською агресією. Працівники підприємства раз на рік проходять інструктажі та навчання на випадок нештатних ситуацій, але у зв’язку з ситуацією в країні ця підготовка посилиться. Також буде створений матеріальний резерв.

Відповідне розпорядження видав в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Олександр Пісний. У документі, зокрема, сказано: «Враховуючи нестабільну політичну ситуацію в країні на підприємстві потрібно підвищити рівень забезпечення всіх необхідним устаткуванням та матеріалами для ліквідації аварійних ситуацій, посилити охорону об’єктів, відповідальність персоналу за стабільну роботу систем водопостачання та водовідведення».

З керівниками служб та відділів усіх водопровідно-каналізаційних господарств відпрацюють першочергові заходи на випадок нештатних ситуацій щодо ліквідації аварій на стратегічних об’єктах підприємства у разі загострення російської агресії та активних воєнних дій в державі та на Кіровоградщині зокрема.

Також підприємство створить аварійний запас для усунення аварійних ситуацій: (кисень, пропан, електроди для зварювання, метизи, реагенти (хлор, коагулянт, гіпохлорит натрію, сіль), реактиви для аналізу якості питної води, паливно-мастильні матеріали. З персоналом буде проведений додатковий інструктаж та тренування на випадок нештатних ситуацій.