Працівники ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прийняли участь у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією 2019 року серед працівників ВКГ»

6 травня 2019

04 травня 2019 року за ініціативи Асоціації «Питна вода України», на базі КП ПОР «Полтававодоканал» відбувся всеукраїнський конкурс на звання «Кращий за професією 2019 року серед працівників водопровідно-каналізаційних господарств».

На площі перед Полтавським академічним обласним музично-драматичним театром ім. М.В. Гоголя разом з представниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за перемогу боролись КП Сумської МР «Міськводоканал», КП «Кременчукводоканал», КП ДМР «Дніпроводоканал», КП «Черкасиводоканал», УП «Кривбасводоканал» та КП «Водоканал» Запорізької МР.

Загальне фото Загальне фото

Конкурс проходив у 8-ми номінаціях: слюсар з ремонту водопровідних мереж, слюсар з ремонту каналізаційних мереж, електромонтер, електрогазозварник, машиніст екскаватора, машиніст крану автомобільного, бухгалтер, контролер служби обліку, по два учасники від кожного підприємства.

Фото змагань Фото змагань Фото змагань Фото змагань Фото змагань Фото змагань Фото змагань Фото змагань

Працівники Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства посіли почесні другі місця у номінаціях: слюсар з ремонту водопровідних мереж (Орлов Олександр Іванович та Леонтьєв Андрій Анатолійович)
слюсар з ремонту каналізаційних мереж (Дєдушок Андрій Ананійович та Мельник Віталій Олександрович), машиніст крану автомобільного (Сенченко Микола Андрійович).

Загальне фото

Пишаємося здобутими досягненнями і сподіваємося на перемоги у наступному році!

Загальне фото