Карантинні заходи на ОКВП «Дніпро – Кіровоград» діятимуть із загальнодержавними

14 квітня 2020

Обмеження у роботі деяких структурних підрозділів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» будуть діяти щонайменше до 24 квітня і до подальших рекомендацій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

До цієї дати продовжується припинення роботи водомірних майстерень на всіх підрозділах ОКВП «Дніпро-Кіровоград», а саме: демонтаж, монтаж, позачергові розпломбування, обстеження, тощо. Споживачам, яким призначено виконання даних робіт на період карантину, буде повідомлено додатково про дату виконання зазначених робіт.

Також обмежено доступ до абонентних відділів. До них потрібно звертатися особисто лише за умови переукладання типового договору з ОКВП «Дніпро – Кіровоград». Всі інші операції – оплата послуг, внесення показників, з’ясування стану особового рахунку та інші – можна телефонами колл-центру (0522) 368-368, 050-488-86-91, 050-488-86-92, 050-424-65-00, 067-414-41-74) чи абонвідділів (перелік номерів – тут https://dnipro-kirovograd.com.ua/contacts), в особистому кабінеті на сайті ОКВП «Дніпро – Кіровоград» (https://dnipro-kirovograd.com.ua/ls), через мобільний додаток (https://dnipro-kirovograd.com.ua/mobile-app), через Viber-бот (viber://pa?chatURI=dnipro-kirovograd).

Детальніше про 5 способів передачі показників можна почитати на головній сторінці сайту ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Не зважаючи на карантин, у постійному режимі працюють аварійно-ремонтні бригади, диспетчери, слюсарі, оператори насосних станцій, водії спецтехніки, працівники лабораторії та ще багато людей, які роблять все для безперебійного водозабезпечення споживачів та прийняття стоків від них. ОКВП «Дніпро – Кіровоград» постійно слідкує за наявністю реагентів для очищення води, витратних матеріалів та справністю обладнання.

Просимо не допускати виникнення заборгованостей за спожиті послуги. Своєчасна оплата спожитих комунальних послуг – це запорука стабільної роботи підприємства.

Оплатити послуги ОКВП «Дніпро – Кіровоград» можна легко і не виходячи з дому.

Для цього є:

Бережіть своє здоров’я та залишайтеся вдома.