Укладено контракт "Проектування, постачання та монтаж: "Насосні станції водопроводу"

Шановні споживачі! У процесі реалізації проекту співпраці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку в рамках "Другого проекту розвитку міської інфраструктури" 29 травня 2018 року з компанією JV RIKO-IBK "Evrotekhnologiyi" було укладено контракт №KRD-ICB-06 "Проектування, постачання та монтаж: "Насосні станції водопроводу" , оціночною вартістю 7 519 774,48 євро.

Це наступний крок на шляху до покращення та надійності надання вам послуг. Впровадження заходів передбачених контрактом збільшить підвищення ефективності в роботі насосних станцій, зменшить експлуатаційні витрати на електроенергію, ремонтні роботи та закупівлю реагентів.

У рамках даного контракту в 2018 році планується підготовка проектно-кошторисної документації на реконструкцію 10 водопровідних насосних станцій: насосні станції І-го та ІІ-го підйому в місті Світловодську, насосна станція "Олександрія" в місті Олександрія, насосна станція "Знам’янка" в місті Знам’янка, насосна станція "Зона-2А" (Висока сторона), насосна станція "Зона-2Б", насосна станція "Полтавська-I", насосна станція "Полтавська-II", насосна станція "Сегмент", водозабір "Холодні ключі" в місті Кропивницькому.

Реконструкція об`єктів, крім заміни насосного обладнання, включає заміну запірної арматури, електрообладнання, впровадження комплексної автоматизації системи управління технологічним обладнанням за допомогою вимірювального обладнання (лічильників, рівнемірів, датчиків тиску). На водопровідних насосних станціях "Олександрія" та "Знам’янка" буде змонтовано електролізні установки Grundfos призначені для власного виробництва гіпохлориту натрія, який використовується для знезараження води при її транспортуванні.