Укладено черговий контракт Проектування, постачання та монтаж: "Дніпровська водоочисна станція - Реконструкція"

18 липня 2018

У продовження співпраці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку в рамках "Другого проекту з СП ТОВ “КСМ-ГРУП” - YOUNG IN - HANYANG ENG CO., Ltd. було укладено контракт №KRD-ICB-02 "Проектування, постачання та монтаж: "Дніпровська водоочисна станція - Реконструкція".

Дніпровська водоочисна споруда (ДВС) введена в експлуатацію в 1973 році. В даний час вода, що поступає на споруди, характеризується високою ступеню каламутності та кольоровості, високими концентраціями заліза та аміаку. Процес водопідготовки включає коагуляцію, осадження, швидку фільтрацію та хлорування.

За рахунок кредитних коштів планується провести повну реконструкцію споруд та обладнання водоочисних споруд, а саме здійснити:

 1. Капітальний ремонт резервуарів чистої води а також здійснити заміну насосного обладнання для промивки фільтрів.
 2. Реконструкцію:
  • галереї між відстійниками і фільтрами (будівельні конструкції, трубопроводи, арматура);
  • будівлі фільтрів із спорудами, що знаходяться в ній, устаткуванням і трубопроводами, з автоматизацією роботи фільтрів;
  • споруди повторного використання промивної води;
  • допоміжних споруд (заміна силових трансформаторів та ін.).
 3. Будівництво нової виробничої будівлі, в якій буде розміщено 2 ідентичні лінії очищення води загальною потужністю 100 тис.м3/добу, що включають споруди тонкошарового відстоювання води і змішування з реагентами (хлором, коагулянтом, флокулянтом), споруди коагуляції, флокуляції та знезараження очищеної води з використанням технології амонізації з попередньою механічною очисткою на мікрофільтрах.