Перевірка стану особового рахунку

Оплата платіжною картою

Бланки платіжних квитанцій

Рішення Кіровоградської обласної ради

Урядовий портал

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Кіровоградська обласна рада

Кіровоградська обласна державна адміністрація

ГАРЯЧА ЛІНІЯ Голови ОДА

ВАКАНСІЇ

Громадські обговорення

В рамках підготовки проекту Світового Банку «Розвиток міської інфраструктури 2» були розроблені Основні засади екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення у містах Харків, Кропивницький, Краматорськ, Тернопіль, Житомир, Київ, Коломия та Донецьк (ОЗЕСО), та Рамковий документ про політику переселення.

Проекти вищезазначених документів були розміщені на вебсайті ОКВП “Дніпро-Кіровоград” та Кіровоградської обласної ради з 15 січня по 17 лютого 2014 року для громадського обговорення. За результатами громадського обговорення Мінрегіоном України були підготовлені та погоджені зі Світовим Банком остаточні версії “Основних засад екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення” та “Рамкового документу про політику переселення”.

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” розміщує для ознайомлення та використання в роботі під час реалізації другої фази проекту остаточні версії Основних засад екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення та Рамковий документ про політику переселення.

На базі даних документів, відповідно до вимог Світового Банку, для подальшої реалізації проекту в нашому місті, ОКВП “Дніпро-Кіровоград” при підтримці Кіровоградської обласної ради та Мінрегіон України буде розробляти План екологічного та соціального управління для впровадження заходів у сфері водопостачання та водовідведення у в містах Кропивницький, Знам’янка, Олександрія та Світловодськ.

Основні засади з екологічної та соціальної оцінки для проектів водопостачання та водовідведення у містах Харків, Кропивницький, Краматорськ, Тернопіль, Житомир, Київ, Коломия та Донецьк ;

Рамковий документ про політику переселення.