Перевірка стану особового рахунку

Оплата платіжною картою

Бланки платіжних квитанцій

Рішення Кіровоградської обласної ради

Урядовий портал

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Кіровоградська обласна рада

Кіровоградська обласна державна адміністрація

ГАРЯЧА ЛІНІЯ Голови ОДА

ВАКАНСІЇ

Оплата праці та соціально-побутове забезпечення керівника


За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівнику нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

 • посадового окладу в шестикратному розмірі мінімальної тарифної ставки робітника І розряду основного виробництва, що нараховується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 «Про умови і розмір оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»;
 • надбавки за інтенсивність праці та особливий характер роботи в розмірі до 50% посадового окладу та фактично відпрацьованого часу – за умови наявності коштів;
 • надбавка за працю в умовах режимних обмежень у розмірі 15% посадового окладу;
 • за умови виконання виробничих завдань, передбачених Положенням про преміювання, за підсумками основної діяльності та наявності коштів Керівнику встановлюється премія в розмірі до 50 відсотків нарахованої заробітної плати за посадовим окладом.
 • Премія не виплачується у випадках, передбачених законодавством, порушення фінансової та трудової дисциплін, несвоєчасного подання звітності, у разі нанесення збитків Підприємству неправильними діями Керівника.

  Крім того, Керівнику може виплачуватися:

 • винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років відповідно до діючого Положення на Підприємстві;
 • винагорода за виконання особливо важливих завдань відповідно до діючого Положення на Підприємстві;
 • матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячного заробітку одночасно з наданням щорічної відпустки за наявності коштів.
 • Додаткові виплати Керівнику не нараховуються в разі відсутності необхідних для їх виплати коштів, наявності нещасного випадку зі смертельним наслідком, та в інших випадках згідно з чинним законодавством України.

  Заробітна плата Керівнику за відпрацьований місяць виплачується разом із виплатою заробітної плати усім іншим працівникам за відпрацьований період.

  Керівнику надається щорічна відпустка, тривалість якої визначається відповідно до чинного законодавства України. Оплата відпустки проводиться, виходячи з її середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. На час відпустки Керівника його обов’язки покладаються на відповідальну особу відповідно до встановленого порядку.

  Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та завершення, поділу її на частини) за попереднім погодженням з обласною радою.