Громадський активіст безпідставно звинуватив гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у подачі своїм абонентам неякісної питної води

30 травня 2019

29 травня, у приміщенні Міської ради міста Кропивницького відбулося відкрите обговорення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік для ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

У ході обговорення член Громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Микола Гречуха звинуватив генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика у подачі підприємством неякісної питної води, вручивши 6 л бутель води з написом «Вода з присмаком корупції», яку, за його словами, він набрав у туалеті міськради.

30 травня лабораторією водопостачання Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було проведено дослідження згаданої вище води. За результатами дослідження виявлено, що вода відповідає вимогам ДсанПІН 2.2.4-171-10 «Гігіїнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Додатково повідомляємо, що підприємством щоденно проводиться внутрішній лабораторний контроль якості питної води водогону «Дніпро-Кіровоград».