«Дніпро – Кіровоград» зупинить нарахування абонентської плати та проведе заміну лічильників води постраждалим від вибуху газу в Кропивницькому

4 лютого 2022

ОКВП «Дніпро – Кіровоград» зупинить нарахування абонентської плати та проведе заміну лічильників води за рахунок підприємства мешканцям квартир на вулиці Попова, які були змушені покинути свої поки непридатні для проживання помешкання на вулиці Попова, 24 корпус 1 у Кропивницькому.

– Днями Кропивницький сколихнула сумна звістка про вибух газу в квартирі на вулиці Попова, 24 корпус 1. На жаль, не обійшлося без жертв і ми глибоко співчуваємо родині загиблого та хвилюємося за його травмованих діточок. Розуміємо й участь людей, оселі яких тимчасово непридатні для проживання. Ми вже маємо цей список помешкань. Тому ОКВП «Дніпро – Кіровоград» зупинить нарахування абонентської плати для тимчасово відселених з цього будинку з незалежних від них обставин на час їхньої вимушеної відсутності до відновлення користування приміщення, а також проведе безкоштовну заміну, ремонт чи перепломбування квартирних засобів обліку води тим споживачам, яким в результаті вибуху їх пошкоджено чи знищено. Я вже підготував відповідний наказ», – прокоментував в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Олександр Пісний.

Зупинення нарахування плати за абонентське обслуговування буде проведено автоматично без звернення споживача і поновлене після повідомлення від органу місцевого самоврядування про завершення ліквідації аварійної ситуації з можливістю користування помешканнями.

У разі заміни, ремонту або перепломбування квартирних засобів обліку води споживачам потрібно буде подати звернення в абонентський відділ або через сервіс онлайн-послуг на сайті підприємства, подавши відповідну заявку.

Фото прес-служби Кіровоградської обласної ради