"Дніпро - Кіровоград" замінює насоси на водозаборі, який подає воду майже 4 тисячам споживачів Кропивницького

30 квітня 2021

Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро - Кіровоград" розпочало заміну насосного обладнання на водозаборі "Холодні ключі". Вода звідси подається споживачам селища Гірничого, Арнаутового - майже 4 тисячі споживачам Кропивницького.

Старі насоси відслужили свій строк експлуатації. Нові поставила та монтує підрядна організація згідно з контрактом за кошти кредиту Світового банку.Обладнання цієї фірми добре зарекомендувало себе на українському ринку та на об'єктах "Дніпро - Кіровоград" зокрема.

Тепер замість старих насосів, які регулювалися вручну, "Холодні ключі" обслуговуватимуть сучасні погружні, повністю автоматичні, якими можна буде керувати дистанційно, а також збирати дані його роботи онлайн.

Загалом на цьому водозаборі працюють шість свердловин. Насосами з глибини 26-30 метрів підіймають воду, тут же в неї додають гіпохлорит натрію для знезараження і двома мережами 300 та 500 мм подають до резервуару чистої води та насосної станції "Масляниківська".

Це підземні, а не артезіанські води, але вони відповідають всім вимогам ДержСанПіНу, за чим щодня слідкують в лабораторії ОКВП "Дніпро - Кіровоград".

Насосне обладнання заміняють на всіх шести свердловинах.