«Дніпро – Кіровоград» посилило роботи з усунення аварійності у Кропивницькому

27 жовтня 2021

Кропивницьке водопровідно-каналізаційне господарство залучило аварійно-відновлювальні бригади з інших ВКГ ОКВП «Дніпро – Кіровоград» для прискорення усунення аварійності на мережах міста.

Після відключення водопостачання 4-6 жовтня та спустошення мереж у Кропивницькому кількість поривів на мережах зросла. Навіть подача води з низьким тиском після спустошення ситуацію не врятувало – для труб, які побудовані піввіку тому та подекуди тримаються на чесному слові, будь-який стрес системи – згубний.

До обласного центру на допомогу колегам вже приїздила ремонтна бригада зі Знам’янського ВКГ, а днями бригада з 5 людей – майстра, трьох слюсарів та зварювальника – прибула з Олександрії.

Наразі вона працює на Архангельській, 93. Там 300-міліметрова сталева труба, збудована ще в 70 роках минулого століття, а ремонт, який тут роблять приблизно раз на два тижні, дає сумнівний результат. Тож олександрійські колеги допомагають замінити цю ділянку, поки бригади Кропивницького ВКГ усувають інші витоки. Працюватиме бригада з Олександрії до кінця тижня.

Нагадаємо, через проведення ремонтно-профілактичних робіт системи водопостачання населених пунктів та робіт, пов’язаних із реконструкцією головної каналізаційної насосної станції (ГКНС) Кропивницького, з 4 до 6 жовтня припиняли водопостачання Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та всіх трасових споживачів ОКВП «Дніпро – Кіровоград».