Без черг та марнування часу: більшість послуг абонвідділів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» стали доступними онлайн

9 лютого 2021

Більшість послуг, що надаються в абонвідділах обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро – Кіровоград», відтепер можна отримати (або ж створити відповідну заявку на її отримання) онлайн.

На офіційному сайті підприємства з’явився окремий розділ «Онлайн послуги», який передбачає роботу з фізичними та юридичними особами. Замовити послугу можна після заповнення форми та завантаження відповідних документів.

Для споживачів стали доступними онлайн:

Наприклад, щоб укласти договір з ОКВП «Дніпро – Кіровоград» більше не потрібно відпрошуватися з роботи чи шукати час у вихідний, щоб відвідати абонвідділ. Тепер це легко і доступно на сторінці «Онлайн послуги»:

Як тільки документ буде готовий його можна буде отримати в абонвідділі без зайвих черг.

Такі новації – ще один крок до максимально простої взаємодії між підприємством та споживачами, вважає генеральний директор ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Роман Ілик.

– Ми не лише постійно вивчаємо досвід наших колег по всій країні та намагаємося впровадити найкраще з нього. Ми дослухаємося до споживачів та їхніх потреб. Карантинні обмеження показали нам, що майже всі структури, які підлаштовуються під реалії сьогодення, перейшли «в онлайн». Людина може замовити онлайн їжу чи товар, влаштувати онлайн-вечірку з друзями, то чому б не зробити таку зручність і на звичайному, побутовому рівні? Наприклад, багато власників житла – люди похилого віку. Вони не такі мобільні, а молодші люди працюють і не мають зайвого часу – і це нормально. Тож онлайн послуги ми створили саме для позбавлення зайвих турбот та безпеки наших споживачів.

Онлайн послуги