Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Кіровоградської обласної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград»

17 липня 2018

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 131 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» , ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, з метою визначення порядку користування системами централізованого водовідведення та очистки стічних вод, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Кіровоградської обласної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: Правила поширюються Правила поширюються на ОКВП «Дніпро-Кіровоград», як на виробника послуги з централізованого водовідведення (відведення та/або очищення стічних вод), а також на юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають свої стічні води в системи каналізації ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та які розташовані на адміністративних територіях місцевих рад м. Кропивницький, м. Знам’янка, м. Світловодськ, м. Олександрія, селищ Олександрійське, Пантаївка, смт. Смоліно, с. Березівка.

Основними цілями здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі надання послуг з водовідведення, є:

«17» липня 2018 року проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Кіровоградської обласної ради: https://www.oblrada.kirovograd.ua та на сайті розробника проекту регуляторного акту ОКВП «Дніпро-Кіровоград»: https://dnipro-kirovograd.com.ua

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення доповнень та пропозицій до даного проекту рішення. Зауваження та пропозиції надаються до Кіровоградської обласної ради або до ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за адресами:

Зауваження та пропозиції приймаються до «17» серпня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді.

Додатки:

Проект рішення Про затвердження правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Кіровоградської обласної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград»