Фізичним особам

Проекти договорів

13 серпня, набула чинності постанова Кабміну від 5 липня 2019 № 690, якою затверджено Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що по-новому врегульовують відносини між підприємствами централізованого водопостачання та водовідведення і споживачами, які отримують відповідні послуги. Також документом затверджено типові договори з індивідуальним і колективним споживачем.

Звертаємо увагу, що послуги централізованого водопостачання та водовідведення будуть надаватися виключно на договірних засадах (п. 6 Правил надання послуг).

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розміщує проекти договорів, умови яких викладено відповідно до типових договорів про надання комунальних послуг з урахуванням вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Умови проектів договорів розроблено підприємством з урахуванням рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, які викладені в приписі від 05.02.2020 року № 132

Договори на централізоване водопостачання та водовідведення

Договори на централізоване водовідведення

Договори на централізоване водопостачання